Pirmaklasių išvyka į Vilnių

Gruodžio 11 d. pirmokai su mokytoja J. Rusakoviene susiruošė į Vilnių. Kultūrinės - pažintinės išvykos metu mokiniai grožėjosi Vilniaus Kalėdų egle, aplankė arkikatedros aikštėje įrengtą prakartėlę. Apžiūrėjo šalia esančių Valdovų rūmų vidinius kiemus. Dauguma mokinių šiuos objektus lankė pirmą kartą, todėl neteko žado, kai iš arti pamatė Gedimino pilies bokštą, Vilniaus arkikatedrą baziliką, joje esančią švento Kazimiero koplyčią. Po ekskursijos Akropolio ledo arenoje mokiniai nekantriai laukė fizinio ugdymo pamokos. Nors daugelis pačiūžas apsiavė pirmą kartą, tačiau greitai įvaldė čiuožimo įgūdžius. Kai už lango rudeniškas oras, žiemos nuotaiką dovanoja Akropolio ledas. Pavargę, pasisėmę džiugios artėjančių švenčių nuotaikos, įdomių įspūdžių, apžiūrėję Vilniaus Kalėdų, visi sugrįžo namo.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė