Vaikų Velykėlės Pastrėvio skyriaus ikimokyklinėje grupėje

Vaikų Velykėlės - pati mėgiamiausia ugdytinių šventė. Dar prieš atostogas, besiruošdami Velykoms, su vaikais susitarėm, jog po atostogų atsinešim po pora margučių ir surengsime jų ridenimo pramogą. Susitikę nuo pat ryto užsiėmėm darbeliais-gaminom kiškių kaukes, nes juk į šventę reikia pasiruošti. Tada klausėmės mokytojos pasakojimo apie paukščius, jų namelius, apžiūrėjome kiaušinių nuotraukas. Nustebome, kai mokytoja parodė 4 skirtingų atspalvių ir spalvų vištų kiaušinius ir nusprendėm, kad žalias dažytas, tačiau mokytoja pasakė, kad ne ir pažadėjo nusivesti parodyt vištas, kurios deda spalvotus kiaušinius. Palyginom vištų ir putpelių kiaušinius ir išsiaiškinom, kodėl jie skirtingo dydžio ir margumo. Visi džiugiai rodėm įvairiai išmargintus atsineštus margučius ir, žinoma, linksmai dalyvavom jų ridenimo šventėj. Buvo gana sudėtinga, nes zuikiai nekantrūs, norėjo kuo daugiau ir dažniau ridenti, bėgioti ir prisirinkt kuo daugiau kiaušinių. Tačiau, supratę, kad susitarus viskas vyksta sklandžiau, net 3 kartus organizavome rungtis ir draugiškai pasikeitėm margučiais. Mokytoja nuo Velykų bobutės perdavė linkėjimus kartu su šokoladiniais kiaušiniais, kuriais mielai vaišinomės.

Mokytoja Viktorija Juknevičienė