KORUPCIJOS PREVENCIJA

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Vasario 13 d. Semeliškių gimnazijoje vyko Vasario 16 d. – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Šio renginio organizatoriai - 7 kl. mokiniai ir klasės vadovė E. Matonienė.
   Tautiška giesmė gimnazistų lūpose skambėjo prasmingai ir išdidžiai, primindama ilgą Lietuvos valstybės kelią.
   Šventės idėja - Lietuvos valstybės šimtmečio metraštis, kuriame buvo įvardintos svarbiausios datos su senų kino kronikų, poezijos posmų, patriotinių dainų, lietuvių liaudies šokių intarpais. 1918- 2018 m. šimto metų kelias supažindino mokinius su lietuvių tautos pasiekimais, laimėjimais, Lietuvos patriotais, garsinusiais Tėvynės vardą.
   Jungtinis 3, 7 bei 3 g klasių choras, vadovaujamas mokytojos D. Šareikienės atliko dainą ,,Mano kraštas“. 7 klasės mokiniai dainavo jausmingą G. Kuprevičiaus dainą ,,Skriski, skriski Lietuvėlėn“ iš muzikinio spektaklio ,,Devynbėdžiai“, jiems akompanavo septintokė M. Bartasevičiūtė. Šokį Lietuvai dovanojo 3 – 4 klasių šokių neformaliojo švietimo grupės nariai, vadovaujami V. Mangirdienės.
   Lietuvos valstybės atkūrimo knygoje buvo dramatiškų, tragiškų, džiaugsmingų, garbingų puslapių. Svarbu, kad jaunoji karta mokėtų skaityti šią knygą ir kurtų prasmingą Tėvynės ateitį.

Nijolė Ustilienė