„Lietuva- tai aš, Lietuva- tai mes!“, renginys skirtas Vasario 16-ajai

Vasario 14d., per antrą pamoką, aktų salėje vyko netradicinė – pažintinė pamoka, skirta vasario 16-ajai paminėti. Į šventinę pamoką visus sukvietė septintokai. Renginys prasidėjo tautiškos giesmės giedojimu. Vėliau vedantieji Livija ir Lukas supažindino visus su svarbiausia, visiems aktualia informacija apie Nepriklausomybės dieną. Scenoje bendraklasiai deklamavo eilėraščių posmus apie Lietuvą, gimtinę, stebėjome filmą apie Nepriklausomybės paskelbimą. Skambėjo dainos, mirgėjo trispalvės, mažieji priešmokyklinukai (vadovės Gerda Kasparavičienė ir Janė Makauskienė) sužavėjo visus tautiniu šokiu, deklamuojamais eilėraščiais. Septintokai savo mažuosius pasirodymo dalyvius padrąsino saldžiaisiais prizais. Muzikinį pasirodymą pianinu atliko Livija Klimovičiūtė. Tęsdami šventę vedantieji supažindino visus su viktorinos „Ką aš žinau apie Vasario 16-ąją“ rezultatais. Aktyviausi ir daugiausiai žinių turintys 6 - 12 klasių mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Pamokos pabaigoje skambėjo daina „Raudona spalva-tai saulė...“. Gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė linkėjo visiems išsaugoti patriotiškumą, aktyviai dalyvauti ir domėtis visais vykstančiais renginiais.

Klasės vadovė – Edita Valatkienė