Tarptautinė vaikų gynimo diena Pastrėvio skyriuje

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyrius organizavo šventę ,,Vaikystės šalyje“ ir sporto dieną ,,Augu sveikas ir stiprus“. Šventėje dalyvavo ir Semeliškių gimnazijos priešmokyklinukai.
   Buvo puiki pramogų diena. Vaikai šėliojo ant batutų, kuriuos išnuomavo Pastrėvio kultūros ir sporto organizatorė Gražina Bubėnienė. Daug emocijų sulaukė sporto estafetės ir rungtys mišriose komandose. Taigi, visi mokėsi ne tik varžytis, bet ir globoti mažesniuosius komandos narius. Dalyviai buvo apdovanoti dalyvių diplomais ir dovanėlėmis, kurias traukė iš ,,laimės šulinio“. Mokytojos Viktorija Juknevičienė, Dalė Rakauskienė, Gerda Kasparavičienė, Janė Makauskienė, mokytojų padėjėjos Jolita Apanavičienė ir Alma Ramonienė linkėjo vaikams augti sveikiems ir laimingiems, kad jų nepaliestų negandos ir visi būtų saugūs.

Viktorija Juknevičienė