Palaikymo akcijos Ukrainai

Vasario 28 d. 10 kl. mokiniai, vadovaujami E. Matonienės, išreiškė palaikymą už savo šalį kovojantiems ukrainiečiams. Gimnazijos languose sužibo vilties žvakutės, suspindo Ukrainos vėliavos spalvos. Vasario 28 d. 8.00 val. dalykų mokytojai su mokiniais dalyvavo nuotolinėje visuotinėje istorijos pamokoje apie Ukrainą, jos šimtmečių istoriją, valstybingumo šaknis.
   Taip pat gimnazija įsijungė į atvirų pamokų ciklą, skirtą geriau susipažinti su Ukrainos istorija, dabartine padėtimi bei iš to kylančiais iššūkiais.
   Kovo 3 d. vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo pamokoje ,,Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pamokos dabarčiai“.
   Vasario 28 d. Pastrėvio skyriuje veikė Ukrainos palaikymo akcijos kūrybinės dirbtuvės. Ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, pradinių klasių mokiniai su mokytojomis V. Juknevičiene, D. Rakauskiene gamino taikos balandžius, kalbėjosi apie simbolius, simbolizuojančius taiką, draugystę. Vaikai ir mokiniai pasakojo apie savo patirtį, kurią gauna iš juos supančios aplinkos, apie tai, ką reiškia karas. Sukurtus simbolius jie skyrė Ukrainos tautai, kovojančiai už gimtąją žemę, šalį.

Nijolė Ustilienė, Viktorija Juknevičienė