TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS ,,TEMIDĖ“

Kovo 8 dieną penki Semeliškių gimnazijos 11 klasės mokiniai: Viktorija Kozėllaitė, Gabija Marija Petkevičiūtė, Fausta Makarevičiūtė, Pijus Makarevičius ir Gabrielius Narkevičius dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“. Konkurso tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų, tėvų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą.
   Nors šį kartą į antrąjį etapą nepatekome, tačiau džiaugiamės pagilinę savo žinias, sužinoję įdomių faktų, bei išbandę savo jėgas. Lauksime šio konkurso kitais metais ir dar kartą jame pritaikysime jau turimas žinias.

Socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė