Nuotolinis ugdymas technologijų pamokose

Nuotolinis ugdymas, tai nemažas iššūkis mokytojams, mokiniams ir tėvams. Tačiau laikui bėgant galima pasidžiaugti nuveiktu darbu.
   Technologijų pamokų pradžioje su mokiniais aptariama pamokos struktūra, uždaviniai, pateikiama teorinė medžiaga, mokiniai patys ieško informacijos, išsiaiškinama kokių priemonių ir medžiagų galima rasti namuose darbui atlikti, suplanuojami darbo etapai. Tada mokiniai dirba savarankiškai, mokytojas konsultuoja ir pataria.
   Artėjant Kalėdoms 7,10 ir 11 klasių mokiniai vykdė projektus „Advento vainikas“ ir „Papuoškim langus karpiniais“. 5 klasės mokiniai gamino žaisliukus eglutei puošti.
   Mokinių kūrybiniai darbai pateikti nuotraukose.

Parengė technologijų mokytoja Meilutė Rašimienė