MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

SVEIKATINGUMO DIENA

Lapkričio 20-ąją dieną Semeliškių gimnazijoje vyko Sveikatingumo diena. Joje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis J. Rusakoviene, I. Rulevičiene, V. Vitkauskaite, D. Šareikiene žiūrėjo trumpus informacinius filmus apie sveiką gyvenimo būdą, juos aptarė.
    Sportas yra svarbi ir neatsiejama sveikos gyvensenos sritis, tad visi mokiniai nuskubėjo į sporto salę. Semeliškių gimnazijos direktorė I. Adomėnienė pasveikino Sveikatingumo dienos dalyvius, palinkėjo sportinio ryžto ir noro sveikai gyventi. Mokytoja I. Rulevičienė pravedė mankštą. Pasimankštinę ir sušilę, pradinukai pasiskirstė į keturias komandas, sugalvojo komandų pavadinimus. 1-oji komanda- ,,Vėjas“ (kapitonas T. Barišauskas), 2-oji- ,,Jūros arkliukai“ (kapitonas L. Malakauskas), 3-ioji- ,,Žaibas“ (kapitonas L. Kuras), 4-oji- ,,Smūgis“ (kapitonas M. Kirčius).
   Pradinukai išbandė savo jėgas balionų pūtimo, kamuoliukų nešimo rungtyse, dalyvavo estafetėse. Po atkaklios kovos 1-ąją vietą iškovojo 2 komandos: ,,Vėjas“ ir ,,Smūgis“, 2-osios vietos laimėtoja tapo ,,Jūros arkliukų“ komanda, 3-iąją vietą užėmė komanda ,,Žaibas“.
   Gimnazijos direktorė visiems dalyviams įteikė padėkas ir skanias dovanas. Pradinių klasių mokiniai įgijo naujų žinių apie sveiką gyvenseną, turiningai ir sveikai praleido popietę.

Parengė I. Rulevičienė