SUTVIRTINAMŲJŲ DIENA

15 mokinių, besiruošiančių Sutvirtinimo sakramentui, gegužės 14 d. dalyvavo Sutvirtinamųjų dienoje ,,Jūs-pasaulio šviesa“. Lietingą ir vėjuotą rytmetį visi dalyviai atvyko į Guronis, kardinolo Vincento Sladkevičiaus tėviškę. Iš Guronių jaunimas keliavo į Kaišiadoris, kur piligrimų laukė Kaišiadorių vyskupijos vyskupas Jonas Ivanauskas. Jo Ekselencija vyskupas Jonas, KVJC sielovadininkas kun. Adomas ir visi susirinkusieji šv. Mišių metu meldėsi už sutvirtinamuosius, Sutvirtinimo sakramentą ir už Kaišiadorių vyskupijos jaunimą. Po šv Mišių laukė skani kareiviška košė, įdomus susitikimas su Gian Luca Demarco. Sutvirtinamųjų dieną vainikavo jaunimo šokiai su Vitos ir Arvydo Norkūnų šeimyna.
   Jaunimas dėkoja Semeliškių parapijos klebonui G.Mieldažiui, gimnazijos direktorei A. Dzikevičienei, vairuotojams G. Bulvydui ir N. Čedovičiui už galimybę nuvykti į šventę, galimybę dalyvauti Sutvirtinamųjų dienoje.

Nijolė Ustilienė