SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ ŠOKIS, SKIRTAS GIMNAZIJOS 90-MEČIUI IR
TARPTAUTINEI VAIKŲ GYNIMO DIENAI PAMINĖTI

,,Mes kartu lyg dina-dinamitas!“ - tokie žodžiai skamba MATAU TAVE iniciatyvos šokyje ,,Dinamitas“. Šį šokį kovo - gegužės mėnesiais mokinosi šokti Semeliškių gimnazijos mokiniai. Birželio 1 – ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną - 1 – 7 klasių mokiniai susirinko lauke visi kartu sušokti jau pamiltą ir daug teigiamų emocijų bei bendrumo jausmą leidusį patirti šokį. Šis šokis suvienijo ne vien gimnazijos mokinius, bet ir mokytojus, kurie išgirdę dainos žodžius ,,Ateik į mūsų būrį. Mes tokie pat kaip ir tu. Mes pasaulį sukti turime katu“ tvirtino, kad šie žodžiai puikiai atspindi Semeliškių gimnazijos gyvenimą – mes kiekvienas esame labai svarbi gimnazijos dalis, o kartu mes – didelė jėga, kuri savaip prisideda prie klestinčios ir mylimos mūsų Semeliškių gimnazijos gyvavimo, kuri šiais metais švenčia 90 metų jubiliejų.
   Šokis džiugina ir vienija mus. Šis gimnazijos mokinių sušoktas šokis ir suvienijo, ir džiugino kiekvieno šokančiojo širdį, nes šokome dėl savęs, dėl savo mylimos gimnazijos ir dėl šalia esančio.

Socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė