Virtuali pamoka Lietuvių kalbos dienoms paminėti

Gegužės 5 d. gimnazijos 8–12 kl. moksleiviams vyko virtuali pamoka „Kaip rašyti samprotavimo rašinį?“, kurią vedė humanitarinių mokslų daktaras, mokytojas ekspertas Mindaugas Grigaitis, skirta Lietuvių kalbos dienoms paminėti.
   Lektorius M. Grigaitis konstruktyviai, dalykiškai ir aiškiai išdėstė samprotavimo rašinio kūrimo principus, įžangos, dėstymo ir išvadų pastraipų struktūrą. Paaiškino, kaip sukurti aspektus, teiginius, kaip juos pakomentuoti, remtis kontekstu. Atkreipė dėmesį į daromas būdingas klaidas ir kaip jų išvengti.
   Moksleiviai džiaugėsi, kad pamokos metu paaiškėjo rašinio kūrimo sistema, pagilino ir patikrino savo žinias.

Kristina Bačiulienė