MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Biologijos pamoka "Roplių pasaulis"

Gruodžio 14 d. Semeliškių gimnazijos mokiniai ir Semeliškių vaikų darželio ugdytiniai skubėjo į aktų salę, kurioje vyko netradicinė, edukacinė biologijos pamoka - ,,Roplių pasaulis“. Edukacinės pamokos metu dalyviai įdėmiai klausėsi Kauno MB "Reptilis" lektorės pasakojimo apie roplių gyvenimo būdą, išvaizdą, elgseną, maitinimosi ypatumus.
   Mokinių ir vaikų darželio ugdytinių dėmesį prikaustė nematyti ropliai: kukurūzinis žaltys, pieninė gyvatė, žiurkinis žaltys, Kalifornijos karališkoji gyvatė, barzdotasis drakonas, leopardinis gekonas. Didžiausią įspūdį visiems paliko barzdotasis drakonas, nes jį buvo galima paliesti, užsidėti ant peties, įamžinti fotografijoje.
   Biologijos pamokoje ,,Roplių pasaulis“ mokiniai išgirdo įdomių pasakojimų apie roplius, pagilino pasaulio pažinimo ir biologijos žinias, patyrė neišdildomų įspūdžių bei praplėtė savo akiratį.

Parengė mokytoja A. Dzikevičienė