Pradinių klasių mokinių žygis

Mokiniams kartais sunku atitrūkti nuo kompiuterių, telefonų, planšečių, sunku palikti virtualų žaidimų pasaulį ir pasinerti į gamtos teikiamus malonumus: pajusti vėjo dvelksmą, kvėpuoti miško kvapų prisodrintu oru, pasigrožėti spalvotu rudens peizažu.
   Spalio 15 d. lyg margaspalviai rudens lapai po Neries regioninį parką pabiro Semeliškių gimnazijos pradinukai. Skatindamos fizinį mokinių aktyvumą , pradinių klasių mokytojos J. Rusakovienė, I. Rulevičienė, V. Vitkauskaitė, D. Šareikienė, mokiniams suteikė puikią galimybę atrasti aktyvų poilsį gamtoje, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius. Jau kelerius metus mokiniai dalyvaudavo Neries regioninio parko organizuojamuose nacionaliniuose žygiuose. Šiais metais žygeiviai savarankiškai išbandė maršrutą, įveikė 7 km trasą, mėgavosi nuostabiais regioninio parko rudenėjančiais kraštovaizdžiais, klausėsi šniokščiančios Dūkštos upelio garsų, žingsniais išmatavo piliakalnių aukštį.
   Dėkojame gimnazijos l.e.p. direktoriaus pareigas pavaduotojai ugdymui A. Dzikevičienei už patirtą žygiavimo džiaugsmą, pradinių klasių mokytojoms, tėveliams, mokiniams už bendradarbiavimą siekiant bendro tikslo.

Mokytoja Vaita Vitkauskaitė