KORUPCIJOS PREVENCIJA

Pyragų diena

Šių metų lapkričio 6 d. Beižionių daugiafunkciame skyriuje vyko nuotaikinga ir prasminga Pyragų šventė. Reikia tik pasidžiaugti šia nauja tradicija, kuri skleidžia gerą nuotaiką, sujungia žmones ir surenka pinigų.
   Po įžanginio šio skyriaus vedėjos J. Bekešienės žodžio mokinių tėveliai ir mokiniai, mokytojai ir Beižionių kultūros centro, Beižionių seniūnijos darbuotojai galėjo paskanauti susineštų pyragų, išgerti arbatos ir besišnekučiuodami aptarti pyragų gaminimo bei kitas aktualijas. Kas norėjo, galėjo apžiūrėti ir pyragų bei kitų gardumynų gaminimo knygų parodėlę, ir kartu stebėti, kiek džiaugsmo suteikia skanios akimirkos realioje kasdienybėje. Šalia pyragų kai kas galėjo net ir nesuprasti gražiai papuoštos vienos dėžutės paskirties.
   Arbata ėjo į pabaigą, o pyragų šventė, atrodo, dar buvo nė nespėjusi prasidėti, - nors iš tiesų ėjo į pabaigą taip pat. Buvo suskaičiuota, kiek surinkta pinigų. Šie jau iš anksto buvo numatyti pradinių klasių reikmėms.
   Štai kaip viskas buvo. Ir aš ten buvau, arbatą su medum gėriau...