Energetikų diena Elektrėnų profesinio mokymo centre

Balandžio 28 d, Elektrėnų profesinio mokymo centras pakvietė Elektrėnų savivaldybės gimnazijas paminėti Lietuvos energetikų dieną. Energetikų diena minima balandžio 17 dieną. Ši data pasirinkta neatsitiktinai – 1892-ųjų balandžio 17 d. Rietave, Bogdano Oginskio dvare, pirmąkart Lietuvos istorijoje pagaminta elektra ir elektros lempomis apšviesti dvaro rūmai, bažnyčia ir Rietavo miestas. Renginyje dalyvavo Semeliškių gimnazijos 11-12 klasių mokiniai. Visus susirinkusius pasveikino Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė L.Triponienė. Ji pakvietė visus dalyvauti Kahoot žaidime apie Lietuvos energetiką. Sveikiname 12 klasės mokinį Deividą Montvilą laimėjus II vietą iš 35 dalyvių! Jis buvo apdovanotas renginio rėmėjų įmonės Žilinskis ir Co dovanomis bei saldžiais prizais. Įdomiąją fizikos pamoką organizavo profesionali N2 komanda, užsiimanti moksline demonstracine veikla. Jie pakvietė pamatyti ir patirti sveiku protu nesuvokiamus reiškinius, kurie privertė stebėtis, aikčioti ir garsiai ploti. Džiaugiamės smagiu renginiu ir dėkojame organizatoriams.

Fizikos mokytoja Snieguolė Klimovičienė