KAIP TEISINGAI PASIRINKTI PROFESIJĄ?

2021-04-27 dieną Semeliškių gimnazijoje vyko nuotolinis seminaras 8-12 klasių mokiniams „Kaip teisingai pasirinkti profesiją?“ ir nuotolinė paskaita tėvams ir mokytojams „Kaip padėti jaunuoliui teisingai pasirinkti profesiją?“ Seminarą ir paskaitą vedė žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius, VšĮ Žurnalistinių tyrimų ir konsultacijų grupės vadovas Gintaras Sarafinas. Lektorius sudomino klausytojus, pateikdamas konkrečius būdus, kaip geriau pažinti save, profesijas, kaip sistemingai skirti laiką savo ateičiai. Pristatytose interneto svetainėse galima rasti daug informacijos, jos padės suprasti, ko reikia kiekvienam ir visai visuomenei. Lektorius skatino jaunimą būti aktyviais, patiems ieškoti galimybių savanoriauti, įsidarbinti vasaros mėnesiams, kad įgytų patirties ir galėtų suprasti, kokie darbai jiems tinka, patinka, ką jie sugeba. Tėvus ir mokytojus skatino palaikyti jaunuolių pastangas ieškoti, skirti laiko savo ateičiai. Interneto svetainės, galinčios padėti teisingai pasirinkti profesiją:
   Mokiniams seminaras patiko, jie suprato, kad viskas, apie ką kalbėjo lektorius, svarbu ir reikalinga.

Mokytoja Aušrelė Kieliūtė