PREVENCINĖS PASKAITOS SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

Spalio mėnesį Semeliškių gimnazijoje lankėsi Vilniaus apkr. VPK Elektrėnų PK VS tyrėja Žydronė Žalnierienė, kuri 6-12 klasių mokiniams vedė prevencines paskaitas įvairiomis mokiniams aktualiomis temomis: nepilnamečių teisinė atsakomybė, interneto kultūra, prekyba internete, prekyba žmonėmis. Mokiniai buvo supažindinti su pavojais, kurie tyko interneto platybėse, taisyklėmis, kurių reikia laikytis lankantis elektroninėje erdvėje. Taip pat pareigūnė supažindino su nusižengimais, pasekmėmis ir baudomis. Mokiniai susidomėję klausėsi dėstomos medžiagos, uždavė jiems rūpimus klausimus, įtvirtino savo žinias.

Socialinė pedagogė Gintarė Merkelienė