MOKYKLA
KONTAKTAI

Pilietiškumo pamoka Semeliškių gimnazijoje

Visi turi teisę svajoti
Ir juoktis, kada juokas ima.
Visi turi teisę liūdėti
Ir garsiai verkti, kai skauda...

Spalio 22 d. Semeliškių gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka, skirta Konstitucijos dienai paminėti. Netradicinę pamoką, kartu su klasės vadove A. Dzikevičiene, organizavo 1 G klasės mokiniai.
   Renginio pradžioje organizatoriai visus supažindino su Konstitucijos raida pasaulyje ir Lietuvoje. Vėliau buvo surengtas konstitucijos žinių patikrinimas, primintos svarbiausios piliečių teisės ir pareigos. Daugiausia emocijų sulaukė netikėtas ir nuotaikingas Pilietiškumo pamokos siurprizas. Kadangi visų mūsų pareiga yra rūpintis brangiausiu savo turtu - sveikata, o neatsiejama sveikatos dalis yra sportas, gimnazistai pamokos dalyvius pakvietė į sporto salę rytinei mankštai. Kaip turėtų prasidėti kiekvieno iš mūsų rytas,  mokė ir patarimus dalijo kūno kultūros mokytojai N. Kučinskaitė ir J. Gudeliūnas.
   Atlikę mankštą, pasiruošę darbui, geros nuotaikos, su šypsenomis veiduose, besidalindami įspūdžiais, visi skubėjo į klases.

Parengė mokytoja A. Dzikevičienė