Akcija „Baltasis paukštis“

Pasitikdami magiškiausią metų laiką- Kalėdas, Semeliškių gimnazijos gimnazistai įsitraukė į pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės akciją ,,Baltasis paukštis“. 11-12 klasių mokiniai, gimnazijos direktorės A.Dzikevičienės pakviesti, technologijų mokytojų M.Rašimienės ir E.Matonienės vadovaujami, susibūrė bendrystei, vienybei, kūrybiškumui ir gamino kalėdinius eglutės papuošimus iš vilnos. Sukurti paukščiai svajonių ir kūrybos sparnais išskrido iš Semeliškių gimnazijos ir nutūps ant Prezidentūros eglės. Jie papasakos apie seną, įdomų Semeliškių miestelį, minintį 745 –erių metų sukaktį, Semeliškių gimnaziją, besiruošiančią 90-ies metų jubiliejui, apie draugiškus, kūrybingus mokinius.
   Ant simbolinio Gyvybės ir Vienybės medžio įsikurs unikalūs, reikšmingi visos Lietuvos paukščiai. Tegul ši akcija įkvepia bendriems ir prasmingiems darbams, sušildo kiekvieną iš mūsų! Juk artėja Kalėdos...

Nijolė Ustilienė