Pradinių klasių Meninio skaitymo konkurso I-asis etapas

Spalio 18-ąją dieną pradinių klasių mokiniai rinkosi į gimnazijos aktų salę. Joje vyko Meninio skaitymo konkurso I-asis etapas, kuriame varžėsi 1-4 klasių mokiniai. Meninio skaitymo gebėjimus atskleidė 21 mokinys. Skaitovus vertino kompetetinga komisija, kurią sudarė l. e. direktoriaus pareigas pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė, pradinių klasių mokytojos Janė Rusakovienė, Vaita Vitkauskaitė, Daiva Šareikienė, o renginį vedė mokytoja Irutė Rulevičienė.
    I-ąsias vietas pelnė šie mokiniai: 1 kl. mokinė Rugilė Ratkevičiūtė, 3 kl. mokinė Rugilė Krivičiūtė, 4 kl, mokinės Skaistė Liachovskytė ir Alvita Nastulevičiūtė. II-ąją vietą užėmė - 4 mokiniai, III-iąją vietą- 2 mokiniai.
   Visiems Meninio skaitymo konkurso I-ojo etapo dalyviams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą meninio, raiškiojo žodžio varžytuvėse. Šis etapas padėjo atlikti kandidatų atranką į Elektrėnų savivaldybės Meninio skaitymo konkursą. Telydi juos sėkmė naujame meninio skaitymo etape!

Irutė Rulevičienė