MOLIŪGŲ ŽIBINTAI

Trumpėjant dienoms ir ilgėjant rudens vakarams taip norisi jaukumo, šviesos ir šilumos. O kas gali būti jaukiau tamsų rudens vakarą nei iš oranžinio moliūgo sklindanti šviesa?
   Visą savaitę, nuo spalio 18 d. iki spalio 22 d. gimnazijos klasėse veikė moliūgų žibintų dirbtuvėlės. Mokinių rankose moliūgai pavirto meno kūriniais. Spalio 22 d. žibintai buvo išrikiuoti gimnazijos kieme, o jų viduje įsižiebė žvakutės. Nusidriekė šviečiantis žibintų takas.
   Dėkoju mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams, padovanojusiems savo išaugintus moliūgus ir sukūrusiems neįprastą, šviesų reginį. Bendruomenė yra aktyvi, vieninga ir stipri, kai aktyvus kiekvienas jos narys.

Asta Dzikevičienė Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos direktorė