Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinės mokytojų dienos proga Semeliškių gimnazijos mokytojos apdovanotos Elektrėnų savivaldybės mero padėkos raštais ir piniginėmis skatinimo dovanomis. Matematikos vyr. mokytoja Ona Bukinienė, geografijos vyr. mokytoja Aušrelė Kieliūtė, dailės mokytoja metodininkė, technologijų vyr. mokytoja Eglė Matonienė, technologijų mokytoja metodininkė, chemijos vyr. mokytoja Meilutė Rašimienė apdovanotos už reikšmingiausius pastarųjų 3 mokslo metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą. Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname mokytojas!

Direktorė Asta Dzikevičienė