"Ateitis - mokyklos mokytojo rankose." (V. Hugo)

Tokia skambia ir prasminga citata prasidėjo saulėtas spalio 5 - osios rytas. Į mokyklą sugūžėjus pradinukams, vyresniokams su spalvingiausiais gėlių žiedais, dvyliktokai skyrė pačius prasmingiausius žodžius Mokytojams. Sveikinimai prasidėjo nuotaikingai, juos pradėjo gimnazijos kūno kultūros mokytojas Juozas Gudeliūnas, kuris šventės išvakarėse spėjo surengti draugiškas III ir IV gimnazinių klasių tinklinio varžybas. Varžybos baigėsi IV G. klasės pergale bei III G. klasės pažadu susirinkti revanšui. Mokytojas apdovanojo visus žaidėjus išradingomis dovanėlėmis - medaliais, skatinančiais mokinius daugiau įsitraukti į sportą ir atsakingai rūpintis savo kūno švara.
   Gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė taip pat prisidėjo prie sveikinimų šį taurų darbą dirbantiems kolegoms: padėkos raštais apdovanojo visus mokykloje mokančius mokytojus, ypatingais sveikinimais apipildama tuos, kurie Semeliškių gimnazijoje dirba ilgiausiai: Nijolę Ustilienę gimnazijoje dėstančią 35-tus metus bei Onutę Bukinienę, kuri gimazijoje mokytojauja jau 50-uosiuos metus. Toliau vairalazdę perėmė dvyliktokai, kurie stengėsi įvertinti geriausias mokytojų savybes ir skirti jiems nominacijas: ,,Metų šypsena", ,,Metų geriausia draugė", ,,Metų hacker'is" ir t.t. Padėkoję mokytojams už jų pastangas dirbant mokykloje ir įteikę atminimo dovanėles, dvyliktokai patys išbandė mokytojų profesijos ypatumus. Pasiskirstę, kuriuos mokytojus pavaduos, stengėsi atsakingai ir kūrybiškai pamokas vesti gimnazijos mokiniams. Buvo smagu ir įsimintina.

Viktorija Kozėllaitė