Meninio skaitymo konkursas

Spalio 18 dieną Semeliškių gimnazijos Aktų salėje vyko pradinių klasių Meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti(-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką. Skaitovais būti norą pareiškė net 29 mokiniai. Mokiniai deklamavo Ramutės Skučaitės, Violetos Palčinskaitės, Kazio Borutos, Martyno Vainilaičio eilėraščius. Eidami į sceną jaunieji skaitovai jaudinosi, bet stengėsi išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką ir emociją bei įtaigiu žodžiu paveikti klausytojus, kurių salėje buvo gausiai susirinkę. Žiuri komisijos išrinkti 5 mokiniai tai: I klasės mokinys – Dominykas Degutis, II klasės – Urtė Šturo, III klasės - Ada Dičė ir Nojus Kodzinskas, IV klasės – Evelina Makūnaitė. Šie mokiniai vyks į Elektrėnų savivaldybės organizuojamą Meninio skaitymo konkursą. Jie buvo apdovanoti Diplomais, o visi kiti dalyvavusieji Padėkomis.
   Nuoširdžiai dėkojame konkurso dalyviams, mokytojams ir tėveliams, kurie padėjo pasiruošti jiems. O nugalėtojams linkime didelės sėkmės sekančiame etape – Elektrėnų savivaldybės Meninio skaitymo konkurse.