Kvepalų gamyba

Spalio 24 dieną visi, Semeliškių gimnazijos 8-12 klasių mokiniai, pasinaudodami kultūros pasu, turėjo galimybę susipažinti ir pažinti parfumerijos meną. Su kvepalų gamyba visus supažindino ekozvakes.lt projektų vadovė – Justina Rebždienė. Užsiėmimo metu, degustuojant daugybę eterinių aliejų- nuo prabangių gėlių aromatų iki citrusinių ir prieskoninių kvapų, kiekvienas mokinys išmoko susikurti asmeninę kvepalų formulę ir turėjo galimybę pasigaminti unikalius kvepalus, kuriuos gamybos proceso pabaigoje, supylę į dailų buteliuką, galėjo pasidžiaugti savuoju kūrybiniu procesu. Tai puiki dovana sau ar draugui. Pažintinės – edukacinės veiklos praplečia akiratį, leidžia susipažinti su neatrastais gamybiniais procesais: chemijos, fizikos formulėmis, tobulina kūrybiškumą.

Mokytoja – E. Valatkienė