KULTŪROS PASO RENGINIAI SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

2020 - tų metų rugsėjo ir spalio mėnesiais Semeliškių gimnazijos moksleiviai KULTŪROS PASO dėka dalyvavo įvairiuose renginiuose ir išvykose, patyrė, išmėgino, sužinojo, pamatė daug naujo ir įdomaus. Pradinukai ir 5-6 klasių mokiniai renginyje „Krentanti žvaigždė“ stebėjosi dydžiais ir atstumais Visatoje, pamatė ir išgirdo įvairius kosminius kūnus, stebėjo Saulę per teleskopą. Atvykęs į mokyklą sferinis kinas paįvairino pamokas visų klasių mokiniams. Pradinių klasių moksleiviai pažiūrėjo filmuką „Medžių paslaptis“, 5-8 klasių moksleiviai susipažino su žmogaus imuninės, virškinimo ir kvėpavimo sistemų darbu stebėdami filmą „Mano organizmas“, 9-12 klasių mokiniai pamatė du filmus: „NANOCAM – kelionė į biologinę įvairovę“ ir „Astronautas“ apie tik elektroninio mikroskopo pagalba matomą gyvąjį pasaulį ir gyvenimo ypatumus kosminiame laive. Radviliškio rajono amatininkų klubo „Trys karaliai“ edukatorės padėjo 1-7 klasių mokiniams pasigaminti odinius skirtukus knygoms ir apyrankes. 7-12 klasių mokiniai mokėsi rūšiuoti atliekas Terra Publica edukacinėje pamokoje „Planas B“. 8 klasės mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo Karo muziejaus surengtose edukacinėse programose „Išgyvenimo pradžiamokslis“ ir „Lietuva NATO gretose“. 9 klasės mokiniai lankėsi Vilniaus Gaono žydų muziejuje, susipažino su Samuelio Bako kūryba, Vilniaus sinagogomis. 10-12 klasių mokiniai aplankė Nemuno kilpų regioninį parką Birštone.
   Esame dėkingi KULTŪROS PASO renginių organizatoriams už puikius įspūdžius ir praturtintą ugdymo procesą.

Mokytoja Aušrelė Kieliūtė