Gražiausios spalvos turi rasti vietą sau širdy

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus mažiausieji vaikučiai dalyvavo trijų dienų projektinėje veikloje. Pirmąją dieną susipažinome su Zigmo Vaitkaus knyga „Lietuvos istorija“, kurioje labai daug trumpų pasakojimų apie mūsų istoriją, žinoma, ypač sužavėjo paveikslai ir paveiksliukai. Sužinojome, kaip atsirado gintaras, o tai buvo ypač įdomu, nes tuo pat metu galėjome liesti ir apžiūrėti mokytojos atneštus gintarinius papuošalus. Antrąją projekto dieną „auginom“ medį Lietuvai. Apžiūrėję žemėlapį, iškirpome medžio siluetą ir jį papuošėme valstybinės vėliavos spalvų simboliais, o tarp jų įsikūrė vaikų piešti pačių atvaizdai. Patys mažiausieji dekoravo mūsų medžio kamieną. Kūrybinio proceso metu klausėmės dainos „Brangiausios Spalvos“ (K. Vasiliausko muz .ir žodž.) Trečiąją dieną kalbėjomės, kas yra tautinis kostiumas, pasipuošėme ir fotografavomės prie savo darbų. Taip pat pynėme trispalves apyrankes, kurias pavadinom draugystė Lietuvai. Tad sveikiname visus su švente, o mes draugausime ir augsime kartu.

Mokytoja Viktorija Juknevičienė