Konstitucijos diena

Spalio 25 dieną Semeliškių gimnazijoje buvo minima Konstitucijos diena. Antros pamokos metu mokiniai buvo pakviesti į aktų salę kurioje 9 klasės mokiniai kalbėjo apie Konstitucijos svarbą, skaitė eiles apie Lietuvą. Taip pat 6-10 klasės mokiniai buvo pakviesti į viktoriną. Viktorinos pabaigoje klasės buvo apdovanotos padėkos raštais. Šiemet Konstitucijai sukanka 30 metų. 1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendumu priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Akivaizdu, kad tai svarbiausias ne tik mūsų šalies pagrindinis įstatymas, bet ir vizija, kokią šalį norime kurti, kokioje norime gyventi bei kokia ji bus ateities kartoms.

9 klasės mokinė Karolina Šareikaitė