Konstitucijos diena Semeliškių gimnazijoje

Spalio 25d. švenčiama Lietuvos konstitucijos diena. Semeliškių gimnazijoje šiemet ji buvo paminėta spalio 23 dieną. Devintos klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Egle Matoniene paruošė apklausas visoms gimnazijos klasėms. Įdomu tai, kad šiemet buvo sumanyta įtraukti ir mokytojus. Apklausos buvo kuriamos pagal klasių lygį, kad būtų sąžininga ,,kova” - klasės buvo suskirstytos grupėmis (t.y. 5-ta su 6-ta, 7-ta su 8-ta it t.t., 12-ta klasė varžėsi su mokytojais). Atsakinėdami į klausimus mokiniai ir mokytojai ne tik pasitikrino žinias apie Lietuvos konstituciją, bet ir varžėsi tarpusavyje norėdami sužinoti, kuri klasė ir kuris mokytojas apie konstituciją išmano daugiausiai. Visų apklausoje dalyvaujančių žmonių rezultatai buvo geri, o kai kurių net stebinantys. Konstitucijos diena Semeliškių gimnazijoje daugumai patiko, nes laimėtojų buvo daug. Klasės čempionės ir geriausiai pasirodęs mokytojas buvo apdovanoti saldumynais! Lietuvos konstitucijos dienos minėjimas pasisekė ir pralinksmino, bei paįvairino mūsų dienas mokykloje!

9 klasės mokinė Viltė Bielskytė