Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos minėjimas

Spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Konstitucija mini 27-ąsias savo metines. 1992 spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją, kuri užtikrina kiekvieno Lietuvos piliečio teises, laisves ir pareigas valstybėje. Ta proga I- gimnazinės klasės moksleiviai 1-12 klasių moksleiviams organizavo viktoriną „Ką žinome apie Lietuvos Respublikos konstituciją?“. Sudarytos 4-ios komandos iš įvairių klasių. Kiekvienai komandai buvo pateikta po 30 klausimų, o likę klasės draugai priešsalyje gavo po užduotį - nupiešti plakatą, kuriame atsispindėtų kiekvieno piliečio teisės ir pareigos. Moksleivių darbus vertino žiuri komisija, sudaryta iš mokytojų. Visos komandos pasirodė puikiai. L.e. direktoriaus pareigas Asta Dzikevičienė pasidžiaugė komandų ir jų sirgalių aktyvumu, kūrybiškumu. Komandos ir jų sirgaliai buvo apdovanoti prizais, padėkos raštais. Geriausiai iš visų klasių pasirodė 8–ta klasė, vadovaujama mokytojos Eglės Matonienės.

I-os gimnazinės klasės vadovas Povilas Liperskis