MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Sferinis kinas Semeliškių gimnazijoje

Balandžio 17 d. į gimnaziją atvyko mobilus planetariumas. Sferinio kino demonstravimas organizuotas siekiant skatinti mokinius domėtis naujovėmis, reiškiniais, vykstančiais Žemėje ir Visatoje. Sferinės projekcinės sistemos pagalba 5 metrų skersmens kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas trimatis vaizdas. Ant vidinių kupolo sienų labai tikroviškai atrodė Visatos sukūrimo reiškiniai, medžių gyvenimo paslaptys, animaciniai herojai.
   Kine apsilankė apie 100 Semeliškių gimnazijos ir Pastrėvio skyriaus mokinių ir mokytojų. Po seanso pradinių klasių mokiniams vyko viktorina. Tiems, kurie filmą stebėjo atidžiai, nebuvo sunku atsakyti į pateiktus klausimus. Už teisingus atsakymus mokiniai gavo dovanėles.
   Sferinis kinas- labai įdomi ir naudinga edukacinė pramoga.

Fizikos mokytoja Snieguolė Klimovičienė