Kokių istorijų gali papasakoti daiktai

Lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Kokių istorijų gali papasakoti daiktai“ Lietuvos Kelių muziejuje
   Visada geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti. Taip ir padarėme su antros klasės mokiniais lapkričio 17 d. aplankę Lietuvos Kelių muziejų. Ten pamatėme, kokius įrankius ir kokią techniką vos prieš nepilnus šimtą metų žmonės naudojo tiesdami kelius ir supratome, koks ilgas ir sunkus tai buvo procesas. Ilgiausiai vaikų dėmesys užkliuvo už senų automobilių ir sunkiosios kelių tiesimo technikos. Dėkojame muziejaus darbuotojai poniai Onutei už įdomią ekskursiją ir skirtą mums laiką.

Mokytoja Vaita Vitkauskaitė