Semeliškių gimnazijos mažųjų susitikimas su Kalėdų seneliu

Jau trejus metus prieš šv. Kalėdas Semeliškių gimnazijos pradinukus ir priešmokyklinės grupės vaikus, mokytojus kalėdine dvasia „užkrečia“ „Labai teatro“ aktoriai. Jie mokiniams atveža smagius, pažintinius spektaklius –žaidimus, kartu visus aplanko linksmas ir dosnus Kalėdų senelis. Šiemet ,,Labai teatras“ atvežė šmaikštų, žaismingą, interaktyvų, teatralizuotą koncertą- žaidimą „Kai užaugsiu, būsiu...“. Aktoriai Eimantas Bareikis ir Mindaugas Ancevičius žiūrovams papasakojo, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Spektaklio metu mokiniai ne tik susipažino su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turėjo galimybę pabūti aktoriais, statybininkais, mokslininkais, gaisrininkais. Mokiniai, dalyvaudami spektaklyje-žaidime apie šias profesijas sužinojo daug įdomių dalykų. Aktoriai meistriškai atskleidė labai svarbią tiesą , kad visi darbai yra geri ir garbingi, kai išsirenki sau tinkamą, mielą. Spektaklio metu kiekvieną profesiją lydėjo kompozitoriaus Deivido Gnedino muzika. Šis spektaklis buvo finansuotas kultūros paso lėšomis.
   Profesinio pažinimo grūdas pasėtas. Galbūt po keliolikos metų jis taps pasirinkimo galimybe.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė