MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Kalėdinių puokščių paroda

Metams artėjant į pabaigą, laukiame gražiausių švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Norisi pasidžiaugti, pasidalinti, nudžiuginti, nustebinti...
   2015 m. gruodžio 21-23 dienomis gimnazijos aktų salę papuošė daug nuostabių žiemos puokščių, kurias pagamino Semeliškių gimnazijos mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Tradicinę kalėdinių puokščių parodą “Kalėdų belaukiant” organizavo Jaunųjų miško bičiulių būrelis “Geniukai”. Parodos dalyviai gamino kalėdines stalo dekoracijas. Joje dalyvavo neformaliojo ugdymo grupės: JMB „Geniukai“, „Darbštuolių būrelis“, „Ką akys pamatys, tą rankos padarys“, „Gamtos mylėtojai“. Taip pat pirmos, trečios ir dvyliktos klasės mokiniai. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.
   Gruodžio 8 d. Trakų miškų urėdijoje vyko kasmetinis renginys Jauniesiems miško bičiuliams „Žiemos puokštė“. Parodoje buvo eksponuojamos puokštės iš įvairių gamtinių medžiagų. Semeliškių gimnazijos JMB „ Geniukai“ laimėjo antrą vietą ir galimybę dalyvauti respublikiniame konkurse „Žiemos puokštė“, kurį kasmet organizuoja Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija. Konkursuose buvome apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis.
   Dėkojame visiems kūrusiems ir skleidusiems šventinę nuotaiką.

Mokytoja Snieguolė Klimovičienė