KORUPCIJOS PREVENCIJA

Jaunimo mainai „Let‘s make some noise!“

Jaunimo mainai „Let‘s make some noise!“ vyko 2012 m. liepos 17 – 27 dienomis Mokymų centre “Daugirdiškės“. Juose dalyvavo ne tik Semeliškių vidurinės mokyklos mokiniai, bet ir jauni žmonės iš Lenkijos, Čekijos, Turkijos, Rumunijos, Ispanijos ir Latvijos. Projektu siekėme skatinti tarpkultūrinį mokymąsi per muziką ir šokį, jaunų žmonių iš įvairių šalių tarpusavio supratimą bei didinti jaunimo įsitraukimą. Taip pat išsikėlėme pagrindinius uždavinius: supažindinti jaunimą su galimybėmis aktyviai veikti ne tik savo šalyje, bet taip pat ir visoje Europoje bei padrąsinti jį imtis iniciatyvos ir būti kūrybišku. Jaunimo mainų dalyviai bandė pasiekti savo tikslus kurdami muziką pasitelkiant netradicinius metodus, rengdami vakarus Semeliškių bendruomenei bei bendraudami su vietiniais gyventojais, dalyvaudami būgnų, breiko ir pramoginių šokių užsiėmimuose bei susitikdami su žmonėmis, kurie įvairiais būdais sujungė savo gyvenimą su muzika. Įgyvendintų veiklų dėka dalyviai turėjo galimybę pasidalinti savo patirtimi, suprato kaip panaudoti įgytas žinias gyvenime, išmoko įvairių šokių bei grojimo pasirinktais muzikos instrumentais pagrindų ir svarbiausia – pagilino žinias Europos pažinimo srityje. Šį tarptautinį daugiašalį jaunimo mainų projektą koordinavo mokytoja Janė Rusakovienė, o finansavo Europos Bendrijos programa „Veiklus jaunimas“. (Nuotraukos čia)