Žmogaus saugos pamoka Semeliškių gaisrinėje

Ar esate gesinę ugnį gesintuvu ar gaisrine žarna su švirkštu? Ar girdėjote dūmų jutiklio signalą ir gaisrininkų mašinos sireną? Ar matėte gaisrininkų aprangą ir kaip greitai ji užsivelkama? Visa tai buvo per penktokų apsilankymą Semeliškių gaisrinėje per žmogaus saugos pamoką 2022-03-24 dieną. Gaisrinės darbuotojai maloniai priėmė vaikus, papasakojo apie savo darbą, apie tai, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis, jeigu jis vis dėlto kilo. Aprodė visą gaisrinę, išvažiavo su gaisrine mašina į kiemą, kad vaikai galėtų gerai ją apžiūrėti. Vėliau atokioje vietoje užkūrė laužą ir pamokė vaikus naudotis gesintuvu, leido išmėginti gaisrinę žarną su švirkštu. Papasakojo, kaip galima tapti gaisrininku. Padėkoję gaisrininkams už labai įdomią pamoką vaikai grįžo į mokyklą.

Mokytoja Aušrelė Kieliūtė