AKCIJA „PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ!“

Spalio 10 dieną švenčiama pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ta proga Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“ paskelbė akciją ,,Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“. Akcijos tikslas - saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas į empatiją ir norą padėti kitiems.
   Prie šios akcijos prisijungė Semeliškių gimnazijos ugdytiniai bei Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus ugdytiniai. Semeliškių gimnazijos mokiniai gamino streso malšinimo žaisliukus iš balionų ir smėlio, nupiešdami ant balionų po šypsenėlę, tikėdamiesi, kad šis žaisliukas jiems supykus padės nuraminti šią emociją ir skatins daugiau šypsotis. Na o Semeliškių gimnazijos Pastėvio skyriaus vaikai gamino emocijų medį, kuriame vaikai nupiešė dabartines savo emocijas (labai smagu, kad kiekvieno vaiko pagamintas veidelis šypsojosi). Su abiejomis grupėmis buvo kalbama apie emocijas: kokios jos yra, kaip jas atpažinti ir ką daryti, jei mūsų emocija gali įskaudinti pačius mus ir kitą žmogų. Vaikai noriai įsitraukė į atliekamas veiklas ir iš užsiėmimų išėjo pasipuošę šypsenomis.

Socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė