PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGIJŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą.
    Projekto tikslas
– didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.
    Projekto metu gimnazija buvo aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis bei įrangos komplektais atskirai 1-4 kl. ir 5-8 kl. Pradinių klasių, gamtos ir technologijų mokytojai gautas priemones aktyviai naudoja organizuodami įdomias integruotas pamokas, vyksta „Tyrėjų klubo“ veikla.
    Gamtos mokslų ir technologijų mokytojams yra sukurti 93 veiklų aprašai, skirti padėti mokytojams pamokose naudoti mokymo priemones. Šie aprašai yra patalpinti projekto svetainėje „Vedlys“. Priemonės gali būti naudojamos tiek tradicinėse, tiek netradicinėse ugdymo aplinkose. Šio projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins gimnazijos veiklos efektyvumą.

Informaciją parengė: Asta Dzikevičienė