Vokiečių kalba ir futbolas

Gėtės institutas Vilniuje ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) kasmet 5 – 6 klasės mokiniams, kurie domisi futbolu ir vokiečių kalba, kasmet organizuoja konkursą pavadinimu „Futbolas vokiečių kalbos naudai“. Šiais mokslo metais kūno kultūros vyr. mokytojas J. Gudeliūnas ir vokiečių k. mokytojas metodininkas P. Liperskis sudarė šeštos klasės mokinių komandą pavadinimu „Puma“ ir atliko kūrybines užduotis. Jos buvo pateiktos Gėtės instituto ir LFF atrankos komisijai. 6-tos klasės futbolo komandos „Pumos“ kūrybiniai darbai buvo komisijos narių įvertinti puikiai ir apdovanoti prizais ir padėkos raštais.

Vokiečių kalbos mokytojas metodininkas Povilas Liperskis