Akcija „DAROM“

Puikus, saulėtas oras, pakili nuotaika, noras tvarkyti ir puoselėti savo aplinką bei motyvacija sukaupti didesnį socialinės veiklos taškų skaičių, balandžio 19-ąją dieną kvietė Semeliškių gimnazijos 5-11 klasių mokinius į akciją ,,Darom“.
   L. e. direktoriaus pareigas pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičienė paskirstė J. Basanavičiaus gatvės erdves, kurias tvarkė 5-10 klasių mokiniai ir parūpino margaspalvių gėlių žiedų. Vienuoliktokai su mokytoja M. Rašimiene puoselėjo gimnazijos kiemą, puošė gėlyną margaspalviais našlaičių žiedais.
   5-10 klasių mokiniai su klasių vadovais T.Seržantovič, E. Valatkiene, P. Liperskiu, N. Ustiliene, S. Klimovičiene, O. Bukiniene bei mokytojomis T. Grigorovič, J.Lėliene, D. Butėniene, A. Sapitavičiene tvarkė J. Basanavičiaus gatvės pakelę. Nors ši teritorija tvarkoma kiekvienais metais ir šiukšlių kiekis mažėja, tačiau kasmet atsiranda plastiko, stiklo, popieriaus atliekų, skirtų rūšiavimui. Sugrėbiami po žiemos sąstingio likę pernykščiai lapai, surenkamos nulūžusios šakos.
   Akcija ,,Darom“ ugdo mokinių bendravimo, bendradarbiavimo, socialinių įgūdžių, kompetencijas, moko pilietiškumo, pagarbos gimtajam kraštui.

Nijolė Ustilienė