Pastrėvio mažųjų ugdytinių išvyka į žirgyną

Birželio 15 d. Pastrėvio grupės priešmokyklinukai ir vyresnieji ikimokyklinukai keliavo į Trakų rajone esantį žirgyną ,,Laimos žirgai“. Dalyvavo edukacijoje ,,Pažink žirgą“, susipažino su skirtingų veislių žirgais, poniais, asilu. Mažiesiems išvykos dalyviams labai patiko juos šukuoti, vaišinti morkomis, patiko smagiai jodinėti ant ponio. Susikaupę ir nurimę, visi klausėsi įdomių pasakojimų apie žirgus, stebėjo žirgo šokį.
   Išvyka tuo nesibaigė. Pakeliui mažieji aplankė ,,Angelų kalvą“, apžiūrėjo angelus, išbandė supynes. Linksma buvo keliauti geltonuoju autobusiuku, pro langą gėrėtis gražiais vaizdais. Pilni įspūdžių, emocijų, visi laukia naujų išvykų ir užduoda klausimą: ,,O kur dabar?!“

Viktorija Juknevičienė