Akustinis Sauliaus Petreikio koncertas

Balandžio 18 d. gimnazijos pradinukai ir vyresnieji per antrą ir trečią pamokas skubėjo į aktų salę , kurioje vyko „ Akustinis Sauliaus Petreikio koncertas“ Muzikas, pučiamųjų instrumentų virtuozas, solistas, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis - vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, gebantis suderinti gaivališką pirmapradiškumą ir sielos kūrybą. Koncerto metu atlikėjas demonstravo įvairiausius pučiamuosius instrumentus - seniausią , apie tūkstantį metų skaičiuojantį dambrelį, duduką, bansurės fleitą, lamzdelį ir labiausiai mokinius sužavėjusią iš moliūgo pagamintą kinų hulusi fleitą ir kt. Gitara pritarė brolis Donatas Petreikis. Pasak muziko, galingiausias instrumentas yra mūsų balsas ir išmokti dainuoti galime visi , jei bent kas dieną po 10 minučių atliksime dainavimo pratimus. Tad , nesivaržydami klausytojai dainavo kartu su atlikėju. Ypač mažuosius žavėjo ir kėlė šypsenas paukščių balsų pamėgdžiojimas ir kiti balsu išgaunami neįprasti garsai. Šis koncertas buvo lyg kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, o jo gidas Saulius Petreikis- nuoširdus , ekspresyvus ir visad nenuspėjamas, dovanojantis pozityvumą ir gerą nuotaiką. Dėkojame mokytojai Aušrelei Kieliūtei už suorganizuotą koncertą , kuris apmokėtas iš kultūros paso lėšų.

Daiva Šareikienė